Targi Pracy AGH

Aktualne oferty pracy
w firmie Deltawent

Technik serwisu urządzeń HVAC/
monter klimatyzacji
Opis stanowiska:

  • montaż urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych;
  • wykonywanie przeglądów okresowych oraz serwis urządzeń HVAC;
  • diagnostyka i usuwanie usterek/awarii.

Oczekiwania:

  • posiadanie certyfikatów F-gaz oraz SEP;
  • doświadczenie przy pracach montażowych i serwisowych urządzeń klimatyzacyjnych;
  • umiejętność diagnozowania awarii oraz dokonywania bieżących napraw urządzeń;
  • chęć rozwoju zawodowego;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • doświadczenie przy pracach montażowych i serwisowych pomp ciepła;
  • umiejętność diagnozowania awarii oraz dokonywania bieżących napraw pomp ciepła.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub własna działalność gospodarcza;
  • pracę w doświadczonej firmie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • szkolenia z zakresu instalacji klimatyzacji i wentylacji;
  • możliwości rozwoju;
  • pracę w młodym dynamicznym zespole.

CV proszę przesyłać na kontakt@deltawent.pl

Informacje dodatkowe:

CV prosimy przesyłać z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz dalszych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).